Algemene Informatie
ma22mei2017

vv Amstelveen/Heemraad Jubileum Voetbalplaatjesboek

# Gelezen:972 hits

Share

25 oktober 2017 is de datum waarop onze vereniging exact 70 jaar bestaat. In het licht van dit jubileum brengen wij in samenwerking met het gloednieuwe Coop filiaal aan de Van der Hooplaan en de filialen aan de Lindelaan en de Parlevinker in Amstelveen, een jubileum voetbalplaatjesboek uit! Wie kent ze niet, de Panini voetbalboeken, maar dan een boek met sterren van onze eigen club, uit alle jeugd- en seniorenteams, onze Mini Pupillen, het G-Force team en natuurlijk onze vlaggenshepen in de zaal en op het veld; Vrouwen 1 en Senioren 1.

De stickerboeken worden uitgedeeld in de drie genoemde filialen en in het clubhuis van Amstelveen/Heemraad. De plaatjes kun je sparen bij de boodschappen. Bij elke 10 euro aan boodschappen krijg je een zakje met 8 plaatjes. Spaar ze allemaal! De actie start begin oktober en heeft een looptijd van acht weken. We zullen na afloop van de actie nog één of meer ruildagen organiseren, zodat je je boek compleet kunt maken.

Planning team- en portretfoto’s
Zonder (team)foto’s van al die sterren hebben wij natuurlijk geen voetbalplaatjesboek. Vanwege de planning en looptijd van de actie gaan wij hier op zeer korte termijn mee aan de slag. De foto’s zullen in de eerste twee weken van september worden gemaakt, na de schoolvakanties. De aanwezigheid van alle spelers is hierbij zeer gewenst

Wij zullen binnenkort de coordinatoren, teambegeleiders en trainers/coaches een e-mail sturen met een planning wanneer hun team op de foto gaat, verder bevat deze mail praktische informatie voor het team en de ouders en – heel belangrijk! – de mogelijkheid voor ouders om een formulier te ondertekenen indien zij onverhoopt geen toestemming verlenen om de foto van hun dochter of zoon in het voetbalplaatjesboek te publiceren. Ook via deze weg vragen wij aan iedereen hun medewerking om deze jubileum actie tot een succes te maken.

Belangrijk! De foto’s zullen uitsluitend en éénmalig voor deze actie - het boek, de plaatjes en posters ter promotie van de actie - worden gebruikt en niet voor enige andere doeleinden. De foto’s blijven eigendom van Amstelveen/Heemraad. Adfomedia (het bedrijf wat de boeken en plaatjes maakt) verwijdert na afloop van de actie alle bestanden van hun server.

Advertentiemogelijkheden
Voor de Coop is het voetbalplaatjesboek een mooie actie om naamsbekendheid op te bouwen. Voor de jonge spelers van Amstelveen/Heemraad is het ontzettend leuk om hun eigen fotoplaatje te hebben en het boek vol te sparen. Maar het boek biedt ook de mogelijkheid aan geïnteresseerden om (extra) te adverteren. De advertentie-inkomsten gaan zonder aftrek van kosten naar Amstelveen/Heemraad en bieden zo een extra financiële ondersteuning aan onze vereniging.

De oplage van ongeveer 2000 exemplaren en de hoge bewaarfunctie maken het jubileum voetbalplaatjesboek uniek. Wij hebben verschillende mogelijkheden om in dit boek te adverteren, de prijzen van een advertentie lopen uiteen van 100 tot 1000 euro. Mocht je interesse hebben om te adverteren in het Amstelveen/Heemraad jubileum en voetbalplaatjesboek, neem dan contact op met onze sponsorcommissie via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wij hopen dat deze actie een leuke manier is om het 70 jarig jubileum te benadrukken. We zijn nog in overleg over andere activiteiten om het jubileum extra luister bij te zetten. Mocht u wel wat voelen om een rol in de Jubileum Commissie te vervullen, neem dan even contact op met bestuur@amstelveenheemraad.

Contact Algemeen

Kantine
Kantine
020-6452443
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.