Algemene Informatie
di8aug2017

Update jubileum-/voetbalplaatjesboek

# Gelezen:1271 hits

coop logoZoals al eerder aangekondigd, zal Amstelveen Heemraad op 25 oktober 2017 haar 70 jarig jubileum vieren. Dit jubileum zal worden omlijst met tal van evenementen gedurende het aankomende seizoen. Het eerste grote evenement is het uitbrengen van een jubileum/voetbalplaatjesboek in samenwerking met de Amstelveense vestigingen van COOP.

Om tot de realisatie van dit mooie boek te komen, is de medewerking van uw allen noodzakelijk. Een eerste belangrijke stap om van de actie een grandioos succes te maken is het nemen van de teamfoto’s en voor de spelende leden (van de Eurokikkers tot en met de Veteranen) het maken van individuele foto’s. Hiervoor hebben we een strak schema opgesteld in de week van 4 september tot en met 8 september, waar, zoals u hopelijk begrijpt, alleen in geval van calamiteiten van kan worden afgeweken. Via een e-mail aan alle leden sturen wij iedereen een planning. Hierin staan de teams voor volgend seizoen op datum en tijd vermeld.

Wij vragen u derhalve om al het mogelijke te doen om op tijd aanwezig te zijn op de bijgevoegde datum en tijd voor het maken van de foto’s per team, want niets is toch leuker dan met je hele team op de foto te gaan en allemaal in het boek te verschijnen? Mochten er meerdere personen van een team niet aanwezig kunnen zijn, dan is er een uitwijk moment aan het einde van de week. U wordt verzocht dit tijdig te melden, zodat wij voldoende tijd hebben om de planning aan te passen.

Natuurlijk hopen wij, dat iedereen net zo enthousiast is over het boek als wij dat zijn, maar mocht het onverhoopt zo zijn, dat u bezwaar maakt tegen het fotograferen, dan kunt u hierover contact opnemen met het bestuur van onze vereniging.

De huidige verwachting is, dat wanneer alles volgens planning gaat verlopen, wij starten op zaterdag 7 oktober 2017 met de plaatjesactie in de kantine van onze club. De daaropvolgende 8 weken zullen de plaatjes beschikbaar zijn in de drie filialen van COOP in Amstelveen. Nadere details zullen wij in de tweede week van September 2017 bekend maken.

Contact Algemeen

Kantine
Kantine
020-6452443
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Contact
Contact
020-6452443
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Contact

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.