Het is weer zover! Vanavond zal de 54e editie van Sixen plaatsvinden. Er hebben zich dit jaar 27 teams ingeschreven (één meer dan vorig jaar) en de laatste voorbereidingen zijn in volle gang.
VRIJDAG
Informatie voor deelnemers: De kantine is vanaf 18:00 geopend voor een hapje, drankje of om te verzamelen met je team. De teamcaptain moet het team vanavond uiterlijk om 18:30 hebben aangemeld. De eerste wedstrijden starten om 19:00. Omkleden kan in de kleedkamers; deze blijven wel open. De kleedkamers en de gangen naar de kleedkamers gaan een uurtje na de laatste wedstrijden dicht.
Informatie voor deelnemers, toeschouwers en feestvierders: Er is muziek en een DJ tot 01:00 en daarna kunnen we doorfeesten tot uiterlijk 01:30. Er zal van 18:00 tot 22:00 op het complex een BBQ en een biertap van Heineken staan. Uiteraard is ook onze frituur en kantine geopend gedurende de hele avond en nacht. Er is genoeg eten en drinken beschikbaar.
ZATERDAG + NACOMPETITIE 1E
Op zaterdag starten de eerste wedstrijden om 10:00. Dat kan best een korte nacht worden, maar het is het meer dan waard. We verwachten alle teams ook op de zaterdag te zien. Je kan de dag goed starten met vers fruit, verse broodjes, de lekkerste tosti’s of een snack.
Om 14:30 speelt Amstelveen 1 de tweede ronde van de nacompetitie tegen Reiger Boys 1. Dit betekent dat we iedereen in de gelegenheid willen stellen om de mannen aan te moedigen. Het vervolg van het toernooi vindt voor een gedeelte plaats tijdens de wedstrijd van het Eerste.
VRIJWILLIGERS & HELPENDE HANDJES
Die zijn weer van essentieel belang om het Sixen een succes te maken! Gelukkig zijn er veel enthousiaste vrijwilligers, ouders en spelers die de handen uit de mouwen zullen steken. Daar zijn we erg blij mee! Op de zaterdagmiddag, tijdens de nacompetitie van het Eerste, kunnen we nog helpende handjes gebruiken in de kantine. We willen iedereen vriendelijk vragen om het eigen afval netjes op te ruimen, pitchers weer in te leveren (en niet op het veld te laten slingeren) en na afloop mee te helpen opruimen.
We gaan er met z’n allen weer een onvergetelijk weekend van maken!
Namens de Sixen commissie en het Bestuur.