Teamindeling onderbouw jongens seizoen 2022-2023

De teamindeling van de onderbouw van de jongens is bekend.

Team: JO7-1

Jack Kea
Jayvelino Cairo
Kay Mathlener
Maddox Herfst
Mats Leistra

Team JO8-1

Antoni Porczynski
Team JO8-2

Aryan Singh
Team JO8-3

Arnoud Hoeksema
Team JO8-4

Can Benice
Team JO8-5

Ryan Philip
Hugo WalspurgerDavid van WissenBenjamin QuantKees VermeulenSem Essink
Josef SheryEmre ErayabacanHimansh Reddy BarlaKoh FukunariSreyaan Nahi
Mika QuakFlorijn SchierneckerIssa SesayLeonardo NieroMaxwell Teunisse
Roman HaidariJob HendrixJaxon MorbeeLuc HortensiusAarav Ramasamy
Samuel QuakKhalid HezabrNevan AbaTijn van BemmelIbrahima Diallo
Suheel MohamedSiem LesmeisterSharan Bhatti    
 Aarush VulapuZinedine Farah    
Team JO9-1

Ryan van Gerve
Team JO9-2

Finley Blommestijn
Team JO9-3

Daan Tijsen
Team JO9-4

Eren Bozkurt
Aleksi KuczynskiDishan NathUmar SesayOmer Yalcinkaya
James GhebrialJulius SchoonhovenOmar SultanTomer Ernens
Manu GomesResse ZonneveldMahmoud SultanGeorge Kampakidis
Steven MidzioMohammed MahedJurre van VeenNaksh Songadwala
Dahir HaidariGabriel AdamziekDamian RegensburgAhaan
Uwais AimanXavier van ElstSami AboussandCan Ozdal
 David NitaPawel SwitakowskiBodie Allahham
   Ege Yurtseven
Team JO10-1

Alexander Pakulnicki
Team JO10-2

Robin Kraamwinkel
Team JO10-3

Alexander Achterberg
Team JO10-4

Aleksander Perovic
Team JO10-5

Karthik Kalleti
Emir DerdiyokFinn LeistraShae DornGabrielle SalibaSamyak Marla
Sven van IngenMikhael SimonRens KoetsierMitya SherstyuokovAbhinav Gummadi
Finn JansenLu’ay BelforLiam AttarKlaas HelderAthang Dange
Iesa ChatianDesley BinkhuijsenArian GhulamDax KeaMert Kucukartekin
David VekuaFarys SanfoSali HammelBiruk Efrem AfewerkiMarvelllous Johnny
Matei ZahariaDiego GerritsenRemy TubeeNeil Deshpande 
Noah Sabri AjariImad El BoukmiriSiddhant Vedpathak  
  Sho Fukunari  
Team JO11-1

Ibrahim Cisse
Team JO11-2

Jayden Keizer
Ichiro KlaverAvaan Prabhat
Tijn van WissenAryan Gautam
Dylan StallaartMohamed Sesay
Kyan FrenkenEduardo Verhoef
Ties VerijdtNeev Patil
Yazan AimanJonathan van Steden
Zakaria HaddaouiAndré Osei
Quin RaskeynMahan Nalband
Tyler HendriksenReyansh 
Team JO12-1

Mark van Egmond
Team JO12-2

Ruzgar Duloglu
Max der KevorkianNayef Sersawi
Tobias QuantJohan Shery
Erdem BozkurtAdam El Boukmiri
Luka KvarantanMalek Kartash
Felix UmmelsRajdeep Khati
Tibbe HeinsOrya Horo
Frizo de WitArnav Chaubey
Arnav BhatnagarIbrahim Hidayat
Ihsaan GangapersadAaron Araya
Praise van Glanen WeygelYassin Chejjar
Team JO13-1

Siem van der Vorm
Team JO13-2

Mustafa Yalcinkaya
Team JO13-3

Vincent Tse
Wolf Luijs Oliver MartijnseJesse Sparbier
Martin LaholaDex KlaassenJamie Klimecki
Quint VisserYoussef Said AfelladKarim Ouja
Tum TekleweyniArjan JainJoshue Eduard van Aanholt Soliz
Nigel BeijerAhaan JainRicky Bren Monegro
Mason MiddendorpDex RuijterAraav Oemrawsingh
Milan van de KarPier MartijnseRaghu Anujram 
Darren Wiafe-KissiTim BakkerEduard Nita
Amaan AnisDeejay BosbaanAdhrit Panda
Yassir El MhassaniTobias van ElstPieter Masmeijer
Denis SmajlovićNouri Aoui AmarLuca Loonhout
Bram HaselaarAnis HaddaouiNoah Slotboom
Omar Kharchich Stijn Bosma
Jesse  Zayd Ahmad

Deel dit bericht op de Sociale Media!

Scroll naar top