Home

Info Doelgroepen

KNOP BEZOEKERSBUTTON BEZ CLUBS KNOP SPONSORSBUTTON NWE SPONSORS KNOP NWE LEDENBUTTON NWE LEDEN

Info Sponsorlinks

Beste leden, u besteld vast wel eens "online" bv bij Coolbleu of Bol.com. Wilt u de club financieel ondersteunen klik dan op het onderstaande logo en bestel gewoon bij Uw webwinkel. Het kost u niets en u doet uw club er een groot plezier mee!!
 
sponsorkliks

Via Sponsorkliks besteld,
voor de club extra geld!!

Volgende Wedstrijd

oefen1

Heemrader(s) van de Week

 

 

Pupil van de Week

Afgelastingen

 

afgelast2

voor afgelastingen kijk op voetbal.nl

Op donderdag 28 februari vond de Algemene Ledenvergadering (ALV). Onderstaand de belangrijkste punten uit de vergadering:

 1. Voorbereiding: de aanwezige leden vragen het bestuur om de stukken voor de vergadering voortaan eerder beschikbaar te stellen. Het bestuur zal voor de volgende vergadering de stukken een week voor de vergadering ter inzage in de commissiekamer leggen.
 2. Financiën: penningmeester Erna van der Haar vertelt over de financiën van de club. De drie belangrijkste inkomstenposten voor een club zijn de kantine-opbrengsten, de inkomsten uit sponsoring en de contributie die betaald wordt door de leden. Die laatste post loopt nog niet goed genoeg. Er zijn nog leden die geen of maar een deel van de contributie betalen. Deze leden zijn nu geblokkeerd waardoor zij geen wedstrijden meer kunnen spelen, dit zal volgend seizoen al in november gebeuren.
 3. Jeugdtrainers: de aanwezige leden spreken hun zorgen uit over sommige jeugdteams waarvoor er geen trainer is. Het bestuur deelt die zorgen en geeft aan nu al druk bezig te zijn met de trainers voor volgend seizoen. Het vinden van vrijwilligers, en zeker ook trainers, blijft een uitdaging voor elke club. Hierbij wordt een beroep op een ieder gedaan om met elkaar de juiste mensen op de juiste plek te krijgen. Het bestuur belooft naar alle leden te communiceren zodra er meer informatie is over de trainers voor volgend seizoen.
 4. Commissie veilige sportvereniging: bestuurslid en voorzitter van de commissie Wesley Meijer ligt de stand van zaken van de commissie toe. De commissie is in het leven geroepen omdat wij onze leden en bezoekers graag een veilige sportvereniging willen bieden. Zaken die worden ondernomen om de veiligheid te vergroten zijn:
  1. Gedragsregels voor iedere begeleider (trainer/coach/assistent-scheidsrechter/vrijwilliger/scheidsrechter). Deze zullen met hen gedeeld worden aan het begin van het seizoen (en wellicht op de site).
  2. Bestuur hanteert een aannamebeleid trainers/vaste begeleiders/vrijwilligers (VOG, referenties, gedragsregels etc.)
  3. Gouden 11 regels. Via de afdelingscoördinatoren en trainers door eigen leden opgesteld. Visueel opmaken en dan naar buiten communiceren (site, zichtbaar op club).
  4. Incidenten als vechtpartijen en ander overschrijdend gedrag, moeten gemeld worden bij het bestuur. Door trainer (verplicht), scheids, toeschouwers.
  5. Vertrouwenspersoon aanstellen. Is iemand die geen zitting heeft in het bestuur. We zijn ver met kandidaten, hopelijk binnenkort nieuws.
  6. Protocol bij geweld en agressie.
  7. Zwarte lijst onder clubs in Amstelveen (e.o.) van trainers met een verleden
 5. Fusie: Na de goedkeuring in de bijzondere ALV van juli 2018 om een mogelijke fusie met RKAVIC te onderzoeken zijn de plannen voor een gezamenlijke vereniging door RKAVIC en Amstelveen Heemraad op papier gezet. Hierbij is de voorkeur aangegeven om de nieuwe club te vestigen op de Sportlaan. Deze plannen zijn voorgelegd aan de gemeente. De gemeente heeft in het overleg met beide clubs aangegeven dat voor hen de Escapade (huidige locatie van RKAVIC) de voorkeur heeft maar zei daarbij ook dat het belangrijk is wat de leden willen. Daarop hebben wij een enquete uitgestuurd. Daaruit blijkt dat 70% van onze leden nee zegt tegen de verhuizing. Dus leggen we de fusie nu niet ter stemming voor.

Wat zijn nu de volgende stappen?
- In de komende weken is er weer overleg met RKAVIC waarin we zullen bespreken welke opties er nog zijn

- Onderzoeken van de alternatieven. Stel dat de fusie niet doorgaat, hoe gaan we dan verder? In de ALV werd weer duidelijk, hoe lastig het is om een club te draaien. Als we zelf doorgaan dan moeten we met elkaar gaan kijken wat we dan moeten doen om ook in de toekomst te blijven voldoen aan de verwachtingen van de leden.  

Heb je nog vragen naar aanleiding van dit verslag? Neem dan contact op met Muriëlle Schagen, via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Van het Bestuur...

Vanachter de Bestuurstafel

21 augustus 2019

Communicatie van het bestuur van AmstelveenHeemraad, met betrekking tot activiteiten en resultaten van lopende bestuursdossiers

Aankomende Evenementen

07 nov 2019
08:00 - 12:00
ISA Toernooi
07 nov 2019
08:00 - 12:00
ISA Toernooi
07 nov 2019
08:00 - 12:00
ISA Toernooi
05 juni 2020
10:00 - 17:00
Sixen 2020
05 juni 2020
10:00 - 17:00
Sixen 2020

Kelme Webshop

Let op:  helaas lukt het Kelme niet om de optie "wel / geen" clublogo te verwijderen van hun site.

U dient ALTIJD met clublogo te bestellen.

kelme

Kelme Webshop

Social Media

 • Facebook
 • Twitter

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.